Drodzy Państwo, Data wydruku: 2012-09-07 mając na uwadze dobro i bezpieczeństwo Uczniów, nasza szkoła postanowiła wdrożyć e-Dziennik Librus, który umożliwi Państwu bieżącą kontrolę frekwencji i postępów w nauce dzieci. Za pomocą systemu każdy Rodzic będzie mógł bezpłatnie korespondować z dowolnym Nauczycielem, odczytywać ogłoszenia szkolne, przeglądać terminarz sprawdzianów i wydarzeń oraz korzystać z pomocy technicznej. Wystarczy zalogować się na swoje konto przez stronę https://dziennik.librus.pl , wpisując LOGIN i HASŁO (system rozpoznaje wielkość liter).

Wymiana informacji z Wychowawcą nie wymaga konfigurowania skrzynek pocztowych lub wypełniania skomplikowanych formularzy. Dzięki systemowi Rodzice mogą również monitorować oceny i frekwencję swoich dzieci w postaci różnorodnych zestawień i statystyk, dostępnych podczas spotkań z Wychowawcą w szkole. Istnieje możliwość rozszerzenia funkcjonalności konta - Rodzic może mieć zdalny dostęp do informacji, czy dziecko uczestniczy w zajęciach i jakie otrzymuje stopnie. Dane o ocenach i frekwencji są przedstawiane w postaci raportów oraz aktualizowane na bieżąco przez Nauczycieli. Można je odczytywać w dowolnym czasie i na każdym komputerze, tablecie czy telefonie z dostępem do Internetu. Istnieje również możliwość śledzenia najbardziej aktualnych informacji o dziecku za pomocą usługi SMSInfo. Rozszerzony dostęp do e-Dziennika Librus jest płatny.

Zryczałtowana cena za 12 miesięcy to 22 zł (to jedynie 1,83 zł miesięcznie). (Od 1 września do 31 października 2012 roku obowiązuje promocja (20 zł zamiast 22 zł – wpłata indywidualna, 30 zł zamiast 32 zł za rodzeństwo) na aktywację kont w e-Dzienniku Librus.

Promocja obejmuje wyłącznie aktywacje dokonane z wykorzystaniem mechanizmu LIST AKTYWACYJNYCH wypełnianych oraz przesyłanych przez szkołę drogą elektroniczną). Wzór druku wpłaty jest dostępny w serwisie - szczegółowe informacje na ten temat znajdą Państwo po zalogowaniu się do e-Dziennika. Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdą Państwo pod adresem: https://dziennik.librus.pl/faq.

Życzymy przyjemnego korzystania z serwisu!

Aktywuj konto i zaloguj się na nie jak najszybciej. Tylko przez 30 dni będzie tam na Ciebie czekać wyjątkowa okazja dotycząca aktywacji konta na platformie e-Nauczanie.
Z poważaniem,

Administratorzy Elektronicznego Dziennika Librus


 

“ Wychowanie jest spotkaniem osób mistrza i ucznia, 
ich wspólne wędrówki ku prawdzie, dobru i pięknu.”


 Kontakt
an image
Zespół Szkół
w Ropicy Polskiej

38-300 Gorlice
Ropica Polska 70
Email: zes11@op.pl

Telefon: (0-18) 352 67 03
Fax: (0-18) 352 67 03